Přírodní pleťová sada

Kód: 183
2 776 Kč –15 %
732 z natury do twarzy 2 m
2 776 Kč –15 % 2 360 Kč

Přírodní pleťová sada obsahuje naše bestsellery - pleťový fíkový krém, oční krém se zeleným čajem a arganový olej. Tyto produkty dokonale pečují o pleť tváře, krku a dekoltu a je možné používat je ráno i večer. Přírodní pleťová sada je vhodná pro všechny druhy pleti bez rozdílu věku. 

Obsah dárkového balení: 

  • Fíkový vyhlazující pleťový krém (60 ml): pleťový krém s velmi příjemnou fíkovou vůní pro pravidelnou péči o všechny typy pokožky. Vytvořen na bázi přírodních olejů a výtažků se silnými hydratačními, regeneračními a výživnými vlastnostmi. 
  • Korekční oční krém se zeleným čajem (30 ml): oční krém obsahuje aktivní výtažky z mořských řas, kofein pro stimulaci mikrocirkulace, přírodní oleje a slídu. Díky jeho pravidelnému používání zlepšuje stav pokožky kolem očí, zmírňuje stíny a kruhy pod očima a také hydratuje pokožku. 
  • Arganový olej (100 ml): náš nejcennější dezodorizovaný olej, to znamená, že tento olej byl zbaven jeho přírodní nepříjemné vůně ale zároveň si ponechal své veškeré pozitivní vlastnosti a veškeré cenné látky. Olej lisovaný za studena pokožku hydratuje, vyživuje a zpomaluje proces stárnutí. 

Celková cena jednotlivých produktů koupených samostatně: 2.776,- Kč