Sada pro mámu a mimčo

Kód: 192
1 986 Kč –10 %
Sada pro mámu a mimčo
1 986 Kč –10 % 1 790 Kč

Dárková sada pro mámu a mimčo je sestavena přesně pro potřeby miminka a jeho nenahraditelné mámy! Skvělý nápad na dárek, který se hodí už od prvního dne života miminka. 

Obsah dárkového balení: 

  • Hypoalergenní arganový olej pro děti a nemluvňata (100ml): vhodný pro děti a nemluvňata od prvního dne života. Je ideální jak pro maminku tak pro miminko. Jemně pečuje, hydratuje a regeneruje pokožku. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný film. Bezpečný, hypoalergenní produkt, který prošel dermatologickými i mikrobiologickými testy. 
  • Hypoalergenní jojobový olej pro děti a nemluvňata (100ml): vhodný pro miminka od prvního dne života. Tento olej je bohatý na výživné složky a je hypoalergenní. Regeneruje i velmi vysušenou pokožku. Chrání před nepříznivými vlivy počasí jako vítr, déšť, mráz. Je vhodný jako přídavek do koupele Vašeho miminka. Také je nezastupitelným pomocníkem při péči o pokožku v období těhotenství a při péči o strie. 
  • Hypoalergenní lanolin (15ml): vysoce očištěný hypoalergenní lanolin. Prošel dermatologickými a klinickými testy. Jeho používání je bezpečné jak pro mámu tak pro miminko. Pomáhá pečovat o citlivou pokožku v období kojení. Je také ideální při péči o pokožku vysušených rtů, nosu, loktů apod. 

Zadarmo v dárkovém balení najdete: 

  • Chrastítko z přírodního dřeva: ručně vyráběné chrastítko. Při jeho výrobě nebylo použito lepidlo, barviva, lak ani jiné chemické látky. Jednotlivé díly chrastítka jsou vyrobeny z dohladka obroušeného dřeva listnatých stromů mj. buk, dub, habru. Chrastítko nezpůsobuje alergické reakce ani podráždění. A hlavně je přizpůsobeno malé ručce vašich ratolestí. Hezkou zábavu!

Celková cena jednotlivých produktů koupených samostatně: 1.986- Kč