O nás

Mokosh Cosmetics je výrobcem luxusních přírodních kosmetických přípravků - brilantní v jejich jednoduchosti a kvalitě surovin. Jedná se o značku, která získává stále více věrných zákazníků.

Mokosh úspěšně spojuje tradiční suroviny s nejmodernější technologií, komplexním laboratorním výzkumem a zajímavým designem obalů. Kombinuje jednoduché jednosložkové produkty do komplexní péče o pleť

Mokosh spojuje lidi, kteří o sebe vědomě pečují. Dává vzniknout společenství těch, kteří pečlivě čtou etikety kosmetiky a zajímají se o složení, tak aby získali co nejlepší výsledek. Klienti Mokosh chápou jak je důležité vyhradit si alespoň 15 minut denně pro rituál péče o pleť, tělo a mysl, který zlepšuje naši náladu a koncidi. 

Název společnosti

Název společnosti pochází ze jména slovanské bohyně Mokosh. Bohyně země, vláhy, plodnosti, která se v dávných pověstech starala o úrodu a o ženy. Je naší múzou a inspirací. Používáme její produkty: ořechy, květy, listy, minerály, ze kterých vytváříme přírodní kosmetiku. 

Produkty Mokosh

V Mokosh nabízíme dva druhy produktů: vlastní řadu několika složkové kosmetiky a základní kosmetické produkty - ideální pro vytváření vlastní péče o pleť.

Základní kosmetické produkty: mimo jiné oleje, soli, jíly, éterické oleje. 

Několika složková kosmetická řada: vychází z přírodních surovin jako bambucké máslo, jojobový olej, olej ze sladkých mandlí, sušené ovoce. Jedná se o produkty s neocenitelnými vlastnostmi a zajímavými vůněmi. 

Zkoušky a certifikáty

Všechny produkty Mokosh mají bezpečnostní hodnocení vydané certifikovaným orgánem a jsou registrovány na portálu EU pro oznamování kosmetických výrobků (CPNP).

Všechny produkty prošly potřebnými dermatologickými a mikrobiologickými testy. Suroviny, ze kterých jsou naše produkty vyrobeny jsou v nejvyšší možné kvalitě. Drtivá většina naší ingrediencí v naší kosmetice jsou certifikované organické materiály.

 

Jsme 100% přesvědčeni, že se jedná o nejlepší a nejúčinnější produkty na trhu - a proto je používáme denně.

 

V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte na: 

mokosh.cz@gmail.com